دانلود گزارش کارآموزی در خصوص ساخت و تولید شیرآلات در شركت شيرآلات بهداشتي شيبه

مطالب دیگر:
📎رابطه مؤلفه های مدیریت دانش و هوش سازمانی در هیئت های ورزشی📎بررسی رابطه بین سبک زندگی ارتقا دهنده سلامتی با کیفیت زندگی دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران📎بررسی جایگاه حکم حکومتی درفقه سیاسی📎تأثیر هشت هفته تمرین هوازی و رژیم غذایی كاهش وزن بر نیمرخ لیپیدی خون و آدیپونکتین زنان غیرفعال میانسال📎تأثیر شخصیت نام تجاری بر اعتماد، دلبستگی و تعهد به نام تجاری در صنعت مواد شوینده📎تاثیر تبلیغات بر جذب مشتریان خدمات بانکداری الکترونیک📎بررسی رابطه بین طراحی شغل و عملکرد کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی📎بررسی تأثیر مؤلفه‌های کیفیت عملکرد از منظر مشروعیت بر رضایت والدین دانش آموزان📎تاثیرات اجرای استانداردهای ISO سری های 9000 و 14000 بر عملکرد گروه صنعتی بارز📎طراحی استراتژی توسعة فوتبال استان گیلان بر اساس تحلیل SWOT📎اثر بازارچه های مرزی بر گردشگری خرید📎ارتباط فرایند مدیریت دانش و فشار روانی کارکنان بانک ملت شهر تهران📎بررسی رابطه همسویی بین مشخصه های محیطی کسب و کار، اولویت های رقابتی و ساختار زنجیره تامین با عملکرد کسب و کار📎بررسی تأثیر اقدامات کنترلی پلیس انتظامی قزوین در جذب گردشگران📎مقایسه عوامل آموزشی درس تربیت بدنی از دیدگاه مدیران و معلمان تربیت بدنی مدارس📎مجموعه سؤالات آزمون ششم مدیریت (2)📎مجموعه سؤالات آزمون ششم علوم قرآن و حدیث (2)📎مجموعه تست روانشناسی شخصیت📎مجموعه تست مهندسی عمران (2)📎مجموعه تست روشها و فنون راهنمایی و مشاوره
دانلود گزارش کارآموزی در خصوص ساخت و تولید شیرآلات در شركت شيرآلات بهداشتي شيبه|30018156|loy
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان دانلود گزارش کارآموزی در خصوص ساخت و تولید شیرآلات در شركت شيرآلات بهداشتي شيبه را مشاهده می نمایید.

فرمت فایل: word

تعداد صفحات: 43

معرفي محل گذراندن پروژه.3

روند خط توليد............5

.قالب سازي............5

.ريخته گري و ماهيچه سازي...7

.پرداختكاري..10

.آبكاري........12

.كوتينگ........16

.مونتاژ.........17

فلوچارت تبديل مواد به محصول در كارخانه.......18

ريخته گري مس و برنج.........19

.مشخصات عمومي ذوب......19

.مواد شارژ و آماده كردن....20

.كوره هاي ذوب......21

.تاثير ناخالصي ها.....22

آلياژ هاي مس........23

.آلياژهاي مس روي(برنج)24

.آلياژهاي ريختگي برنج..........24

.تهيه و توليد برنج ريختگي.....25

.قالبها...........27

ليست محصولات توليدي شركت...........30

مبحث اقتصادي.........32

آناليز نمونه اي از محصولات كارخانه.33

مشخصات استاندارد نمونه بررسي شده............38

اصطلاحات و تعاريف...40

استانداردهاي مربوط به ويژگيهاي ساخت.........42

استانداردهاي مربوط به اجزاي شير.....44

استانداردهاي نشانه گذاري.....46

اتودها47

اتود طرح نهايي...........83

نقشه سه نماي بدنه...84

نقشه سه نماي دسته اهرم.....85

نقشه انفجاري.86

فلوچارت مونتاژ...........87

جدول زمانبندي.........88

تصويرماكت...89

معرفي شركت توليدي شيرآلات بهداشتي شيبه

شركت توليدي شيرآلات بهداشتي شيبه با بيش از چهل سال يعني نزديك به نيم قرن فعاليت توليدي و تجربه درخشان بزرگترين توليد كننده شيرآلات بهداشتي در كشور به شمار مي آيد و جايگاهي بسيار عظيم در بازارهاي داخلي و خارجي دارد.شيبه با بهره گيري از دانش فني روز و كنترل و نظارت دقيق بر كيفيت توليدات خود و با استفاده از كارشناسان با تجربه و كارآزموده توانسته استدر بالاترين سطح استانداردهاي بين المللي حضوري فعال داشته باشد.

شيرآلات بهداشتي شيبه دارنده :

نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران

* گواهينامه جهاني ISO 2005 براي مديريت كيفيت از SGS سوئيس

* نشان طلاي كيفيت سال 1998 نيويورك

محصولات توليدي شركت شيرآلات بهداشتي شيبه را به عنوان پيشرو توليد شير آلات بهداشتي و لوازم جانبي آن در ايران و خاور ميانه از سال 1348 به اين سو مي توان معرفي نمود.

شركت شيبه نزديك به نيم قرن پيش با 50 نفر كارگر آغاز نمود و تا امروزكه از همكاري يك هزار و دويست نفر كارگر ، تكنسين و متخصص برخوردار است ، توليدات خود را با به كارگيري مدرن ترين ماشين آلات شناخته شده اين رشته از صنعت ، توليد و عرضه مي نمايد.

ساليان دراز است كه شيبه بيش از 63.5 % بازار داخلي را در اختيار دارد و در بسياري از كشورهاي اروپائي ، جنوب افريقا ، امريكاي جنوبي ، آسيا و كشورهاي استقلال يافته شوروي سابق به خوبي شناخته و پذيرفته شده است. هم اكنون قيمتها و كيفيت شيبه مورد رضايت كامل مشتريان قرار دارد.

كارخانه در حال حاضر واقع در تهران، خيابان دماوند ، خيابان نشوه ( سازمان آب ) . شماره 14 مي باشد و حدود 500 نفر پرسنل در آن مشغول فعاليت هستند كه قرار است به زودي به كارخانه اصلي، درشهرك صنعتي قزوينانتقال يابد. محل دفتر مركزي : تهران ، خيابان ملاصدرا ، شماره 92 مي باشد و در زير سايت اينترنتي و ايميل آدرس كارخانه نيز آورده شده است: