دانلود گزارش کارآموزی سيستم حقوق و دستمزد، شرکت متالورژی پودر مشهد

دانلود گزارش کارآموزی سيستم حقوق و دستمزد، شرکت متالورژی پودر مشهد|30018172|loy
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان دانلود گزارش کارآموزی سيستم حقوق و دستمزد، شرکت متالورژی پودر مشهد را مشاهده می نمایید.

فرمت فایل: word

تعداد صفحات: 73

از زماني که انسان ، فلز را شناخت، متالوژي را به‌عنوان يک هنر فرا گرفت. صنعت متالوژي از دير باز در جهان به عنوان يک صنعت مادر شناخته شده ، با پيشرفتهاي روز افزون تکنولوژي نقش آن اشکار مي‌‌گردد. تحقيقات باستان شناسي نشان مي‌‌دهند که اولين اقوامي ‌که موفق به کشف و استفاده از آن شدند، ساکنان فلات ايران بودند. با در نظر گرفتن اين سابقه کهن ، همچنين نقش روز افزون فلزات در زندگي بشر و وجود معادن غني متعدد در ايران ، شايسته است که دست اندرکاران صنعت متالوژي در شناسايي اين رشته و افزايش آگاهي عمومي ‌در اين زمينه کوشا باشند. دوره فلزات ، بعد از عصر حجر و از حدود 6 تا 7 هزار سال قبل از هجرت آغاز شده است. شايد مس اولين فلزي است که بطور خالص و طبيعي و جدا از مواد معدني مورد استفاده بشر قرار گرفته است. انواع سنگهاي مس از ظاهري فلزي با رنگهاي مختلف مانند نيلي ، لاجوردي ، سبز ، طلايي و سرخ برخوردار مي‌‌باشند. اين امر مي‌‌تواند يکي از عوامل توجه بشر اوليه به ترکيبات حاوي مس باشد.برخي معتقدند که گويا اولين بار ذرات طلا که در کنار ماسه‌هاي کنار رودخانه‌ها پراکنده بودند، توسط بشر شناسايي شدند. مصريان و شايد هنديان بيشتر از ساير ملل در استخراج طلا از سنگهاي آن توفيق داشتند، اما در ايران از دوره هخامنشي ، آثار متعددي از طلا و نقره خصوصا در کنار رود جيحون و در شهر همدان کشف شده است. با گذشت زمان فلزات ديگري مانند نقره ، سرب ، آنتيموان و قلع نيز کشف شدند و بشر توانست با استفاده از آتش ، ذوب فلزات را تجربه نموده ، آلياژهاي مختلف را بدست آورد.

تاريخچه شرکت :

در سال 1366 تشکيل و در سال 1370 با سرمايه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری رسيده است . شرکت در زمينی به مساحت 15000 متر مربع در کيلومتر 15 جاده کلات نادری مستقر شده است . ظرفيت اسمی آن 1000 تن قطعات آهنی در سال مي باشد . البته کارخانه توانايي توليد قطعات از آلياژهای ديگر را نيز دارد .

وسايل اولية خط توليد و آزمايشگاه از خارج کشور _ آلمان وسوئيس وارد شده است ، ولی در سالهای اخير تعداد قابل توجهی دستگاه در شرکت ساخته شده است . توليد بر اساس سفارش قطعات از سوی مشتريان و همچنين به صورت غير سفارشی صورت می پذيرد . طراحی وساخت برخی از قالبها در داخل شرکت و برخی خارج شرکت ( خارج از کشور ) انجام می شود و دفتر فروش در تهران و بقية فعاليتها در مشهد می باشد . لازم به ذکر است که تعداد پرسنل اين شرکت 150 نفر می باشد .

چارت سازمانی :

شرح وظايف :

عنوان شغل : مديرمالی رسته : مالي

جايگاه سازمانی : واحد مالي گروه : 15

تعريف شغل :

اين عنوان به شغلي اطلاق ميگردد که شاغل آن تحت نظارت مافوق انجام امور مربوط به نظارت وسرپرستی برموارد امر مالي شرکت ، رسيدگي وکنترل گزارشات وتهيه صورتهای مالی مورد نياز شرکت وهمچنين تجزيه ونحليل گزارشات ، تعيين انحرافات از بودجة مصوب ، کنترل ومشارکت در تعيين قيمت تمام شدة توليدات شرکت ، کنترل وبرنامه ريزی امور انبارداری شرکت ، رسيدگی به امور پرسنل تحت سرپرستی و نظايراينها را برعهده دارد .